Pomáhejte nám utvářet
lepší budoucnost!

Od našich skromných začátků s výrobou obytných kontejnerů jsme se rozrostli a nyní se věnujeme i dalším vzrušujícím projektům. Vytvořili jsme několik divizí specializovaných na výrobu klíčových komponentů – od ocelových profilů až po okna a elektrické rozvaděče. A co je nejlepší?

Tvoříme produkty, které opravdu nenajdete nikde jinde.

Hledáme kolegy na všech úrovních, od nováčků, kteří jsou ochotni učit se a růst společně s námi, až po zkušené profesionály, kteří mohou přinést hluboké znalosti a vedoucí dovednosti do našich projektů. Chceme, aby se každý, kdo k nám přijde, cítil jako doma. Naše pracovní prostředí podporuje kreativitu a inovaci, což našim zaměstnancům umožňuje přímo přispívat k rozvoji unikátních produktů.

Hledáme kolegy
na tyto pozice

Pokud máte zájem zapojit se do naší mise a stát se klíčovým hráčem v průmyslu, který neustále překračuje hranice možného, prozkoumejte naše aktuální nabídky pracovních míst a objevte, jak můžete začít svou kariéru s námi.

Nevidíš se ani v jedné z těchto pozic, ale přesto bys chtěl u nás pracovat? Napiš nám, co umíš a co by tě bavilo.

ikona

Administrativa

 • Nákupce
 • Obchodník s NJ
 • Projektant
 • Konstruktér
 • Technolog
ikona

Výroba

 • Zámečník
 • Stolař
 • Klempíř
 • Elektromontér výroby rozavděčů
 • Manipulant VZV
 • Operátor CNC
 • Svářeč CO2
 • Lakýrník
 • Remeslník výroby oken
 • Řemeslník suché výstavby
ikona

Gastronomie

 • Provozní restaurace
 • Kuchař

Napište nám

Proč Unico?

Stabilní firma,
kde slovo stále platí

Jsme výrobní firma, která nabízí inovativní řešení pro modulární stavby. Nezabýváme se jen obyčejným prodejem produktů a služeb, ale dodáváním komplexních projektů a zabezpečování jejich dlouhodobé použitelnosti v rámci cirkulární ekonomiky. Vytváříme příležitosti pro lidi, aby za prací nemuseli dojíždět do zahraničí a místo toho pomáhali budovat reputaci českého řemesla.

Naše firma svou sílou a historií představuje pro své zaměstnance životní stabilitu. Rozumíme, jak důležitá je práce každého našeho kolegy. Ať už má na starost úklid nebo vývoj nových konstrukcí. Všem náleží respekt ale i očekávání, že svou práci bude dělat pečlivě a zodpovědně. „Čest práci!“ Pozdrav pohaněný minulým režimem u nás nabírá svůj původní význam.

Unico Modular, ikona

„Rodinná“,
u nás není jen fráze

Jsme česká rodinná firma se sídlem ve Vizovicích, nedaleko Zlína. Vedení firmy má na starosti už druhá generace rodiny Rudy. Naše rodinné vedení vytváří méně formální pracovní atmosféru a specifickou kulturu, ve které se rodí pevné a dlouhodobé vztahy. Záleží nám na spokojenosti nejen našich klientů, ale především našich zaměstnanců. Řemesla i práce si velmi vážíme a ceníme.

UNICO MDOULAR je skutečně výjimečné tím, že je rodinnou firmou nejen vedením. Zaměstnáváme celé rodiny. Mnozí dovedli do firmy už i své potomky, kteří hrdě pokračují v rodinné pracovní tradici. Ví, že u nás najdou dlouhodobou stabilní práci, která je podpoří v jejich osobním a profesním rozvoji, a vytvoří jim skutečný opěrný bod v jejich životě.

Unico Modular, ikona

S námi je
vždy legrace

Bez práce nejsou koláče. Jsme firma, kde se tvrdě pracuje, ale zároveň víme, jak se zabavit a užívat si. Neformální atmosféra umožňuje nejenom jednodušší komunikaci, ale hlavně se umět i zasmát a udělat si srandu ze sebe navzájem. Našim cílem je o work-life balance nejen mluvit, ale takto skutečně žít.

Pravidelně pořádáme různé větší i menší akce nejenom pro naše zaměstnance, ale i pro jejich rodiny i veřejnost. Například Velikonoční hledání vajíček s dětmi v naší zahradě, rockový koncert Unico Mánie spojený s oslavou dne dětí nebo Mikulášskou nadílku s čertem a andělem.

Unico Modular, ikona

Sytí a spokojení

Není žádnou záhadou, že s prázdným žaludkem nikdo nic pořádného neudělá. Ani auto nejede na prázdnou nádrž a kvalita paliva, kterou do něj dáváte, rozhoduje o jeho výkonu a životnosti. Proto jsme si dali extra záležet na našem stravování.

Náš gastronomický tým pod vedením šéfkuchaře Luďka pro naše kolegy denně připravuje zdravá, chutná a sytá jídla z kvalitních surovin. Starostlivě připravený týdenní jídelní lístek je nejčtenější a nejoblíbenější dokument v naší firmě. Obědy si užijete v příjemné a přátelské atmosféře naší zrekonstruované jídelny.

Unico Modular, ikona
Naše stránka používá jen nezbytné a analytické cookies. Shromážděná data nejsou sdílena třetím stranám a slouží ke zlepšování našich služeb, nikoli pro účely reklamy.