O nás

Jsme česká výrobní společnost specializující se od roku 1991 na vlastní vývoj a výrobu obytných, sanitárních, skladových, speciálních a technologických kontejnerů a modulárních sestav.

UNICO MODULAR a.s. je spolehlivým partnerem a specialistou na atypická řešení v modulární výstavbě a projektech v náročných podmínkách.

Společnost tvoří profesionální tým schopný realizovat Vaše smělé projekty v bezkonkurenčních termínech. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi vždy optimální řešení pro jeho záměr a poskytnout komplexní dodavatelský servis. Z našeho sídla a výrobního závodu ve Vizovicích v České republice Vám zajistíme dopravu na jakékoliv určené místo i následnou odbornou montáž.

Od počátku existence se orientujeme na náročné zahraniční trhy, a to nejen v Evropě, ale po celém světě. Spolupracujeme s významnými zahraničními partnery na špičkových projektech.

„Společnost UNICO MODULAR je inovativní, kreativní, flexibilní a spolehlivý dodavatel modulárních staveb“

Inovativní

Přinášíme nová vlastní technická řešení.

Kreativní

Dokážeme nabídnout svou vizi a řešení již ve fázi zákazníkova podnikatelského záměru. Nebojíme se nových výzev a aktivně hledáme další možnosti využití vlastního produktu a jeho vývoje.

Flexibilní

Zpracování projektu, navržená řešení a samotná realizace jsou vždy řešeny bez prodlení. Dodací termíny jsou bezkonkurenční.

Spolehlivý

Firma má tradici, mnoho realizací a mimořádných referencí po celém světě. Cílem firmy je předávat výrobky vysoké užitné hodnoty, technické úrovně a trvanlivosti. Společnost zodpovídá za kvalitu a zakládá si na dlouhodobých obchodních vztazích.

Rychlost | Cena | Mobilita

logo UNICO MODULAR

Copyright © 2014 UNICO MODULAR a.s.
Všechna práva vyhrazena. Designed by bb9.